Rólam mondták...
"Timivel együtt alkotni mindkét alkalommal igazi felüdülés volt, kedves, mosolygós, segítőkész fotóst ismertem meg a személyében. Mindig hozott saját ötleteket, de az enyémeket is szívesen fogadta és együtt valósítottunk meg ezeket. A végeredmény magáért beszél, nagyon szép sorozatokat hoztunk össze. A kedvencem a naplementés pipacsos fotózás volt, igazán művészi és kreatív képek készültek. Mindenkinek ajánlom Timit, nem fog benne senki sem csalódni, sem emberileg, sem szakmailag."
- Betti -
" Egy nyereményjátéknak köszönhetően kaptunk lehetőséget Timitől egy páros fotózásra, ami végül nagy örömünkre kiegészült egy pocaklakóval. A Férjem és Én sem vagyok jártas a fotózás világában, így kicsit félve vágtam bele, hisz hogy lehetne rólam jó képeket csinálni. Timi mindenkiből kihozza a legjobbat. Azóta is mosolyogva nézegetem a képeket! Hisz Timi megörökítette számunkra életünk egyik legfontosabb pillanatát! Amiért nagyon hálásak vagyunk!